Na het bezoek

Communicatie, evaluatie, tot ziens?

Communicatie

  • We stellen het op prijs als je in eventuele communicatie noemt dat het schrijversbezoek geregeld is via de Schrijverscentrale. In de mediakit vind je o.a. ons logo.
  • Bericht of foto op social media geplaatst? Tag de schrijver/illustrator en de Schrijverscentrale.
  • Heb je een bijzondere voorbereidingstip of samenwerkingspartner? Die kunnen voor anderen ook interessant zijn. We horen graag jouw tip.

Evaluatie

  • Evalueer het bezoek met het team. Hoe heeft iedereen het beleefd? Denk ook aan de reacties van de leerlingen.
  • Wat werkte goed in de eigen organisatie? Wat kan er een volgende keer beter? Neem de succesfactoren mee in een volgend plan.
  • Complimenten of tips voor de auteur? Deel ze met de auteur en de Schrijverscentrale.

Tot ziens?

  • Mogen we nog een bezoek van een illustrator of schrijver voor je regelen? Staat het schrijversbezoek al in het lees(beleids)plan? Op de site Leesplan kun je een eigen school-leesplan maken.
  • Is het schrijversbezoek je goed bevallen? Tip een collega van een andere school!
  • Tip: schrijf je in voor de Nieuwsbrief van de Schrijverscentrale. Je ontvangt dan een paar keer per jaar informatie & inspiratie en nieuws zoals kortingsacties. Of volg ons op Instagram, Linkedin of Facebook.