Geboortedatum 05-03-1963
Geboorteplaats Amsterdam
Website
https://www.derebelsevos.nl/
Facebook
https://www.facebook.com/derebelsevos/
Instagram
https://www.instagram.com/derebelsevos/
Geboortedatum
05-03-1963
Geboorteplaats
Amsterdam
Website
https://www.derebelsevos.nl/
Facebook
https://www.facebook.com/derebelsevos/
Instagram
https://www.instagram.com/derebelsevos/
Fictieschrijver
Genre
Historische roman - Jeugdboek - Kinderboek - Reisverhaal - Spanning
Thema's
Beroepen - Dieren - Familie - Geschiedenis - Gezondheid - Klimaatverandering - Natuur - Reizen - Vriendschap
Activiteiten
Groepsbezoek (Jeugd) - Interview (als geïnterviewde) - Jurylidmaatschap - online activiteit (livestream) - online activiteit (video) - Schrijfopdracht - Signeersessie
Leeftijdsgroepen
Groep 5-6 Basisonderwijs - Groep 7 -8 Basisonderwijs
Lucinda Vos vormt een auteursduo met Marlene Rebel.
Het spannende historische kinderboek Leeuw met strepen (9+) in 2020 verschenen bij uitgeverij Billy Bones is hun kinderboekendebuut. De omslag en de illustraties zijn door Sophie Pluim gemaakt. Leeuw met strepen stond in 2022 op de longlist van de Thea Beckmanprijs en was in 2021 genomineerd voor de Hotze De Roosprijs. In juli 2021 verscheen, ook bij uitgeverij Billy Bones Onze lange reis met het hoofd in de koffer (10+), met omslag en illustraties van Sophie Pluim.
Verwacht in december 2023: De Titanic en het raadsel van de Grote Omar(10+) met omslag en illustraties van Sophie Pluim. Uitgegeven door Volt (Singeluitgeverijen).
Een schrijversbezoek op de basisschool kan zoveel meer zijn dan voorlezen en een vragenronde! In onderstaande Menukaart PO vind je het aanbod van de auteur van uw keuze. Klik op de pdf voor een persoonlijke toelichting bij de activiteiten.