Lucinda Vos

Geboortedatum 05-03-1963

Geboorteplaats Amsterdam

Website https://www.derebelsevos.nl/
Facebook https://www.facebook.com/derebelsevos/
Instagram https://www.instagram.com/derebelsevos/

Afbeelding van de auteur
Fotograaf: Ronja Bossen

Geboortedatum
05-03-1963

Geboorteplaats
Amsterdam

Website
https://www.derebelsevos.nl/
Facebook
https://www.facebook.com/derebelsevos/
Instagram
https://www.instagram.com/derebelsevos/

toon meer

Fictieschrijver

Genre
Historische roman - Jeugdboek - Kinderboek - Reisverhaal - Spanning

Thema's
Beroepen - Dieren - Familie - Geschiedenis - Gezondheid - Klimaatverandering - Natuur - Reizen - Vriendschap

Activiteiten
Groepsbezoek (Jeugd) - Interview (als geïnterviewde) - Jurylidmaatschap - online activiteit (livestream) - online activiteit (video) - Schrijfopdracht - Signeersessie

Leeftijdsgroepen
Groep 5-6 Basisonderwijs - Groep 7 -8 Basisonderwijs

 

Lucinda Vos vormt een auteursduo met Marlene Rebel. 

Het spannende historische kinderboek Leeuw met strepen (9+) in 2020 verschenen bij uitgeverij Billy Bones is hun kinderboekendebuut. De omslag en de illustraties zijn door Sophie Pluim gemaakt. Leeuw met strepen stond in 2022 op de longlist van de Thea Beckmanprijs en was in 2021 genomineerd voor de Hotze De Roosprijs. In juli 2021 verscheen, ook bij uitgeverij Billy Bones Onze lange reis met het hoofd in de koffer (10+), met omslag en illustraties van Sophie Pluim.

Er zijn bij zowel Leeuw met strepen als Onze lange reis met het hoofd in de koffer lesbrieven geschreven. 

Presentatie bij Onze lange reis met het hoofd in de koffer: Als u ons als auteurs uitnodigt voor een bezoek in de klas, boekwinkel of bibliotheek, komen we langs met een vertelkoffer. Met de voorwerpen in de koffer laten we niet alleen het verhaal, maar ook een stukje geschiedenis rond 1900 tot leven komen. Bekijk de vertelkoffer hier!

 

Menukaart PO

Een schrijversbezoek op de basisschool kan zoveel meer zijn dan voorlezen en een vragenronde! In onderstaande Menukaart PO vindt u het aanbod van de auteur van uw keuze. Klik op de pdf voor een persoonlijke toelichting bij de activiteiten.

Maker & Boek
  • Voorleesmoment in de klas
  • Schrijver of illustrator op bezoek in de klas
  • Themabezoek in de klas
Workshops
Jeugdliteratuur voor volwassenen
  • De schrijver/illustrator vertelt
  • Vakoverstijgend lezen

Publicaties

Onze lange reis met het hoofd in de koffer
2021, Billy Bones
Kinder- of jeugdboek - Historische roman
Leeuw met strepen
2020, Billy Bones
Kinder- of jeugdboek - Historische roman

Media