Geboortedatum 10-11-1977
Geboorteplaats Velsen
Website
http://ariennebolt.com
Facebook
https://www.facebook.com/Arienne-Bolt-1081670255200041/
Instagram
https://www.instagram.com/ariennebolt/
Geboortedatum
10-11-1977
Geboorteplaats
Velsen
Website
http://ariennebolt.com
Facebook
https://www.facebook.com/Arienne-Bolt-1081670255200041/
Instagram
https://www.instagram.com/ariennebolt/
Fictieschrijver
Genre
Jeugdboek - Kinderboek - Kort verhaal - Reisverhaal - Young adult
Thema's
Afrika - Beroepen - Dieren - Familie - Filosofie - Liefde - Natuur - Reizen - Religie - Vriendschap - Zingeving
Activiteiten
deelname gesprek/discussie - Groepsbezoek (Jeugd) - Interview (als geïnterviewde) - Jurylidmaatschap - Lezing - Presentatie - Schrijfopdracht - Signeersessie - Voordracht - Workshop/masterclass
Leeftijdsgroepen
Groep 5-6 Basisonderwijs - Groep 7 -8 Basisonderwijs - Jongvolwassenen - Klas 1-3 Voortgezet Onderwijs - Klas 4-6 Voortgezet Onderwijs - Senioren - Volwassenen
Afhankelijk van de duur van het bezoek en de leeftijd van de kinderen heb ik verschillende programma's samengesteld. Hierover kunt u altijd contact opnemen, via mijn website ariennebolt.com of via email, arienne.bolt@gmail.com
Bij voorkeur:
- 3 tot 4 bezoeken per dag
- groepen tot 35 kinderen
Arienne Bolt is geboren in IJmuiden. Van jongs af aan is ze, behalve op schrijven, tekenen en dieren, ook dol op de duinen en het strand. Toch verhuist ze na de middelbare school naar Amsterdam, waar ze gaat werken en studeren. Ook blijkt haar grote liefde daar te wonen, hoewel ze die tegenkomt in Frankrijk.
Aan het einde van haar studie aan de lerarenopleiding, tijdens het schrijven van haar scriptie, herinnert ze zich hoeveel ze van schrijven houdt. Naast het geven van aardrijkskundelessen op een middelbare school volgt ze schrijfcursussen en in haar vrije tijd schrijft ze erop los. Ondertussen verhuist ze naar Haarlem en verruilt het lesgeven voor het runnen van een kleine B&B.
Als het eerste deel van haar boek af is, stuurt ze het naar verschillende uitgeverijen en tot haar grote vreugde wordt De laatste reis van de Ballerinus uitgegeven door haar lievelingsuitgever!
Na jarenlang in het prachtige centrum van Haarlem te hebben gewoond heeft ze de drukte van de stad verruild voor een huis in Amsterdam-noord met een grote tuin. Ongetwijfeld dankzij die tuin komt er een nieuw boek! Een Young Adult voor lezers van 14+, in februari 2022.