Let op: De deadline om een aanvraag in te dienen voor de aankomende Kinderboekenweek is 5 september.
Van 1 t/m 12 oktober 2025 is het weer Kinderboekenweek! Het thema van de 71e Kinderboekenweek is Vol avontuur!. Kinderboeken staan vol met avonturen. Van woeste zeeën tot betoverende landen, van een groot geheim tot een spannend mysterie. Ontdek nieuwe werelden met je favoriete personage, vanuit je luie stoel of warem bed. De Kinderboekenweek 2025 wordt een boekenfeest vol avontuur!
Het Kinderboekenweekgeschenk wordt geschreven door Kevin Hassing. Levina van Teunenbroek en Charlotte Bruijn brengen een nieuw deel uit van hun avontuurlijke serie Ridder zonder billen als Prentenboek van de Kinderboekenweek. Simon van der Geest maakt het Kinderboekenweekgedicht, dat natuurlijk prachtig aansluit bij het thema.
Wil je kinderen een nóg groter avontuur laten beleven? Nodig dan een schrijver uit!
Bekijk auteurs tijdens de Kinderboekenweek Bekijk auteurs met een themaprogramma
Wil je de kosten weten van een bezoek aan meerdere groepen op school? Gebruik daarvoor onze Rekentool. Een schrijver aanvragen kan hier.