Kevin Hassing

Geboortedatum 25-08-1984

Geboorteplaats Leiderdorp

Website www.kevinhassing.com
Facebook https://www.facebook.com/Kevinhassingacteur/?ref=bookmarks
Instagram https://www.instagram.com/kevinhassing/

Afbeelding van de auteur
Fotograaf: Isabel Sanchez Olid

Geboortedatum
25-08-1984

Geboorteplaats
Leiderdorp

Website
www.kevinhassing.com
Facebook
https://www.facebook.com/Kevinhassingacteur/?ref=bookmarks
Instagram
https://www.instagram.com/kevinhassing/

toon meer

Fictieschrijver

Genre
Kinderboek

Thema's
Familie - Humor - Identiteit - Liefde - Ouderschap - Reizen - Vriendschap

Subthema's
Avontuur, Diversiteit

Activiteiten
Groepsbezoek (Jeugd) - Internetactiviteit - Interview (als geïnterviewde) - Jurylidmaatschap - Lezing - online activiteit (livestream) - online activiteit (video) - Schrijfopdracht - Signeersessie - Workshop/masterclass

Campagnes
Kinderboekenweek 2023

Leeftijdsgroepen
Groep 5-6 Basisonderwijs - Groep 7 -8 Basisonderwijs

Kevin Hassing (1984) is naast auteur ook acteur. In 2004 begon hij aan de Toneelschool en Kleinkunst Academie in Amsterdam. Zijn stage liep hij bij MTV Productions ism REP  in de voorstelling Romeo over Julia.

Na zijn afstuderen heeft hij onder andere gespeeld bij jeugdtheatergezelschap Het Laagland in de voorstelling Het Oneindige Verhaal (The Neverending Story), Bent,The Normal Heart en in de toneelbewerking van Fatal Attraction.

Ook is Kevin actief als stemacteur. Hij is de stem van verschillende personages in tekenfilms en series. Zo is hij o.a. te horen als Spencer in iCarly, Pablo in Violetta, Ricardo in Soy Luna, Dave in Alvinnn and the Chipmunks en Jay in De Lego Ninjago Film. Ook leest hij voor o.a. Storytel luisterboeken voor.

Daarnaast is Kevin ook te zien geweest op televisie. In de televisiefilm Cas, Goede Tijden, Slechte Tijden in de RTL4 serie Centraal Medisch Centrum als Dokter Sebastiaan de Moor.  

Vorig jaar speelde Kevin samen met zijn beste vriend in Hehobros On Tour, een theaterversie van hun succesvolle YouTube-serie Hehobros.  

Mus en kapitein Kwaadbaard en De 5 Slangen is het eerste deel van een serie, en Kevin's debuut als schrijver.

Met Mus en kapitein Kwaadbaard en De Koers naar de Kraken won Kevin de Kinderjury 2022 in de categorie 10-12 jaar.

Menukaart PO

Een schrijversbezoek op de basisschool kan zoveel meer zijn dan voorlezen en een vragenronde! In onderstaande Menukaart PO vindt u het aanbod van de auteur van uw keuze. Klik op de pdf voor een persoonlijke toelichting bij de activiteiten.

Maker & Boek
  • Voorleesmoment in de klas
  • Schrijver of illustrator op bezoek in de klas
  • Themabezoek in de klas
Workshops
Jeugdliteratuur voor volwassenen
  • De schrijver/illustrator vertelt
  • Praktisch aan de slag
  • Vakoverstijgend lezen

Publicaties

De Wraak van de Furie
2023, Luitingh-Sijthoff
Kinder- of jeugdboek
De Amorfe
2022, Luitingh-Sijthoff
Kinder- of jeugdboek
Koers naar de Kraken
2021, Luitingh-Sijthoff
Kinder- of jeugdboek
De 5 Slangen
2020, Luitingh-Sijthoff
Kinder- of jeugdboek

Media

foto's

Fotograaf: Anke van der Meer

externe webpagina's

Openbare lezingen

8-10-2023 KunstenHuis Idea , Het Rond 2, Zeist (Hotel Theater Figi)